O mnie 

Cześć:-) Mam na imię Iza. Jestem osobą taką, jak Ty. Zwyczajną Kobietą, pracuję, wychowuję dzieci ( i dwa psy), robię zakupy, płacę kredyty ( w tym jeden we frankach szwajcarskich). Jestem singielką z wyboru i jestem szczęśliwa:-) 

Przez wiele lat jednak było inaczej. Samotna, zapracowana, zaganiana, przygnieciona odpowiedzialnością, smutna, w końcu chora. I to był przełomowy moment, wtedy, gdy mój organizm odmówił funkcjonowania. Na pięć miesięcy zrezygnowałam z pracy, ponieważ fizycznie nie byłam w stanie jej wykonywać. Poczułam wtedy, że jest to ta chwila, kiedy muszę coś zmienić w swoim życiu i że bardzo chcę to zrobić. Mój organizm pokazał mi czerwoną kartkę po wielu latach pokazywania żółtych, które konsekwentnie ignorowałam. 

Jestem wdzięczna za wszystko co mnie spotkało, za wszystkie trudności, chorobę, ciężkie chwile. Tylko dzięki temu mogłam dokonać zmian w swoim życiu. Zaczęłam żyć uważniej, dbać o sen, cieszyć się obcowaniem z naturą, zwracać uwagę na to z kim i w jaki sposób spędzam czas, co jem. Zaczęłam szukać sposobów na leczenie siebie, ponieważ przekonałam się, że przyczyny choroby, która objawiła się w ciele tak naprawdę są gdzieś indziej. To wszystko zaczęło przynosić ogromne zmiany w moim życiu, zdrowiu, rodzinie, otoczeniu, zmieniałam się ja i ze mną cały świat!! Tak jest do dziś:-)

Odkryłam, że to, czy jestem szczęśliwa zależy tylko ode mnie. Jeśli nie jestem szczęśliwa sama ze sobą, z tym co mam, to nie odnajdę szczęścia u innych, szczególnie nie da mi tego partner czy mąż. Wręcz przeciwnie, nieszczęśliwa, nieświadoma siebie przyciągnę taką samą nieszczęśliwą osobę, a związek będzie trudny, nieudany, męczący dla obydwóch stron. Odkryłam też, że nie trzeba być w związku, aby być szczęśliwą! Życie daje nam na każdym kroku tak wspaniałe możliwości, wystarczy być uważną, czujną, świadomą i czerpać pełnymi garściami! Niektórzy mówią, że życie zaczyna się po 30-ce, 40-ce, 50-ce. Życie zaczyna się wtedy, gdy jesteśmy świadomi czego chcemy, czego pragniemy, od pokochania siebie, zrozumienia, że wszystko zależy od nas! I wtedy właśnie zaczyna się życie, zaczynasz się Ty i zaczyna się magia. Wtedy, kiedy świadomie decydujemy o tym, co dzieje się w naszym życiu, a mamy wpływ na każdy jego aspekt! Dopiero wtedy rozpoczyna się równowaga, a my właśnie do tej równowagi w życiu dążymy:-) Do równowagi w każdym aspekcie życia. 

Od pewnego czasu jestem w mojej podróży do równowagi. Taka podróż może mieć różny charakter, różne formy, czas. Nie ma to znaczenia, wybieramy to, co jest najlepsze dla nas. I najpiękniejsze w niej jest to, że trwa przez całe nasze życie, rozwija nas i zapewnia wciąż nowe doznania:-) 

Moja Podróż nie byłaby możliwa, gdyby nie wspaniałe osoby, które spotkałam i spotykam na swojej drodze. Każda osoba była inspiracją do nowych poszukiwań i odkryć. Dlatego też bardzo zależy mi, abyś nie czuła się sama czy samotna. Tutaj nie jesteś samotna, nawet jeśli jesteś sama. Nie potrzebujesz być w związku, aby być szczęśliwa i spełniona. Ale jeśli będziesz szczęśliwa i szczerze pokochasz siebie, to związek który stworzysz będzie wspaniały!

Zapraszam Ciebie w PODRÓŻ DO RÓWNOWAGI. Jesteś częścią tej podróży i bez Ciebie nie ma ona sensu.  Chciałabym dzielić się z Wami moimi doświadczeniami w czasie tej podróży oraz doświadczeniami wspaniałych osób, Kobiet, które spotkałam i które na pewno spotkam w swojej dalszej Podróży. Jeśli tylko masz ochotę, podziel się swoimi. Napisz do mnie, a ja opublikuję Twoją Podróż, Twoją historię. A może nagramy podcast? Tutaj każda z Was może być autorką, to jest miejsce inne niż wszystkie, tworzymy je razem, tutaj możesz czuć się bezpiecznie. PODRÓŻ DO RÓWNOWAGI powstała po to, aby dzielić się swoimi doświadczeniami, sposobami, historiami, aby pomagać sobie wzajemnie, wspierać i być szczęśliwą:-)

To jak? Ruszamy?

Podziel się ze mną swoją historią

4 + 15 =